Feiyu Tech
Smart Remote

Silný a stabilní signál

Pečlivou optimalizací jsme dosáhli ještě lepšího přenosu mezi ovladačem a připojeným zařízením. Rozlučte se se zpožděním a obavou, že ztratíte kontakt – přivítejte vylepšený Bluetooth čip.

Feiyu Tech Smart Remote

S tím funguje a s tím taky…

Nezamýšlejte se nad tím, zda si ovladač bude rozumět zrovna s vaším stabilizátorem. Ano bude, podporuje totiž modely Feiyu Tech G360, SPG, SPG Live, SPG Plus, G5, MG V2, MG Lite a všechny budoucí verze.

Feiyu Tech Smart Remote

Přemýšlejte nad záběry, ne ovládáním

Snadná obsluha vám umožní soustředit se na to podstatné – natáčení. Pořizujte selfie snímky stiskem jednoho tlačítka, během vteřiny měňte pozice gimbalu a dobře se u toho bavte.

Feiyu Tech Smart Remote

Zacházení v rukavičkách není třeba

Když spojíte kvalitní materiál s dobře odvedeným zpracováním dostanete robustní produkt. Nebojte se užít si s ním své dobrodružství.

Feiyu Tech Smart Remote

Ani gram navíc

Nenoste s sebou zátěž navíc. Tech Smart Remote je úžasně lehký, přesto jeho vestavěná baterie stačí na víkendovou výpravu i pondělní zápřah na place.

Feiyu Tech Smart Remote

 

Jak připojit ovladač Smart Remote ke stabilizátoru?

1) Zapněte gimbal, který chcete připojit

Dlouze podržte funkční tlačítko, dokud kontrolka nezmění barvu z červené na zelenou. Zelená znamená, že stabilizátor pracuje správně.

2) Zapněte ovladač Smart Remote

Posuňte joystick nahoru a podržte. Poté stiskněte a držte funkční tlačítko. Kontrolka připojení svítí modře a zezelená ve chvíli, kdy je ovladač s gimbalem úspěšně spárován.

*Ovladač Smart Remote se vždy automaticky připojí k nejbližšímu Feiyu gimbalu v okolí se zapnutým Bluetooth režimem.

3) Kontrola připojení

Pokud jsou obě zařízení propojeny, kontrolka na ovladači střídavě v 10 vteřinových intervalech svítí zeleně a modře.

official distribution

Oficiální česká distribuce

Naše produkty Feiyu Tech pochází z oficiální české distribuce, kterou dokládá unikátní pečeť pravosti původu. Stabilizátory opatřené tímto symbolem jsou k  zakoupení pouze u autorizovaných prodejců, u kterých je garantován kvalitní a rychlý zákaznický servis.

Parametry Feiyu Tech Smart Remote

Kompatibilní přístroje Plně kompatibilní s Feiyu Tech SPG, SPG Live, MG V2, MG Lite, G5, WG2

Všechny naše modely Feiyu Tech nesou pečeť pravosti původu, která dokládá oficiální českou distribuci dostupnou pouze u autorizovaných prodejců.


© elem6 s.r.o. 2019