Feiyu Tech WGS

Model Feiyu Tech WGS představuje miniaturní verzi stabilizátoru pro kamery GoPro Session. Nabízí výjimečnou stabilizaci ve třech osách pro akční kamery v přenosné podobě. Vyroben jako lehký, nicméně nabitý funkcemi a schopný zajistit poutavé záběry.

Stvořen k obratnosti

Hlavní myšlenkou při návrhu modelu Feiyu Tech WG Mini bylo co nejjednodušší připevnění stabilizátoru. Ať už ve vodorovné nebo ve svislé poloze pod různými úhly. Chytrá elektronika zjistí, v jaké orientaci má kamera být a ihned provede kalibraci do správné polohy.

Vylepšená kompatibilita

Uživatelé mohou stabilizátor připojit k libovolnému příslušenství podporující produkty GoPro. Tělo stabilizátoru obsahuje jeden 1/4″ stativový závit, aby bylo možné Feiyu Tech WG Mini namontovat v různých pozicích na různé typy příslušenství a držáky (např. helmu, kolo, stativ, selfie tyč a mnohé další).  A proto je v balení vždy přibalen L-adaptér kompatibilní s GoPro příslušenstvím.

Impozantní bez kompromisů

Stabilizátor Feiyu Tech WGS byl pečlivě vyroben podle nejlepších technologických postupů. Kompaktní velikost, dosažená bez obětování některé z vlastností stabilizátoru, která nikterak neomezuje uživatele. Lehký, přenosný, s dlouhou výdrží, vhodný pro širokou paletu kamer a snadno připevnitelný na celou škálu příslušenství.

Snadné ovládání jediným tlačítkem

Všechny funkce stabilizátoru lze jednoduše ovládat jediným, kdy stisknutím přepínáte mezi pracovními režimy nebo stabilizátor vypínáte/zapínáte. Tuto vlastnost oceníte v případech, kdy nevidíte na ovládání a chcete si být jistí nastavením.

Více, než jen další věc na cesty

Je na každém uživateli, aby se rozhodl, zda si stabilizátor vezme s sebou na cesty nebo jej nechá doma. Ale kompaktní rozměry, nízká váha a obrovská variabilita upevnění z něj dělá nepostradatelného pomocníka na každé cestě, který nikdy doma zahálet nebude.

Oficiální česká distribuce

Naše produkty Feiyu Tech pochází z oficiální české distribuce, kterou dokládá unikátní pečeť pravosti původu. Stabilizátory opatřené tímto symbolem jsou k zakoupení pouze u autorizovaných prodejců, u kterých je garantován kvalitní a rychlý zákaznický servis.

official distribution

Parametry Feiyu Tech WGS

Vhodné kamery GoPro HERO4 Session
Přípustné rozměry kamery Max. výška: 43,6mm
Max. tloušťka: 31,7mm
Bluetooth Ne
Voděodolnost Ne
Možnost dálkového ovládání Ne
Rozsah úhlu naklopení 320°
Rozsah úhlu naklonění 100°
Rozsah úhlu otáčení 320°
Rychlost změny úhlu naklápění 2° /s ~ 75°/s
Rychlost změny úhlu otáčení 3° /s ~ 150°/s
Baterie Li-Ion (typ: 16340)
Počet: 2ks
Výdrž baterie 3-4h
Váha 185g (bez baterií a kamery)
Rozměry 108x94x36mm

Všechny naše modely Feiyu Tech nesou pečeť pravosti původu, která dokládá oficiální českou distribuci dostupnou pouze u autorizovaných prodejců.


© elem6 s.r.o. 2019