Stabilizátory pro akční kamery

Feiyu Tech G5

Znovu hrdinou

Tříosý ruční stabilizátor je dokonale kompatibilní s kamerami řady GoPro HERO5 a HERO4 a akčními kamerami podobných rozměrů.

Feiyu Tech G4

Nepřestávající evoluce

Feiyu Tech G4 používá moderní technologii stabilizace. Do detailu propracované hliníkové tělo ukrývá precizní úsporné motory a pravidelně aktualizovaný firmware zajišťuje neustálý vývoj funkcí podle potřeb uživatele. Stabilizátor Feiyu Tech G4 disponuje vlastnostmi, aby byl jedinečným pomocníkem pro všechny, kteří vyžadují kvalitní stabilizaci při natáčení.

Feiyu Tech G4S

Opakování je matka moudrosti

Ucelený design, jednoduché ovládání pomocí joysticku, vylepšený výkon, náklony a otáčení v celém rozsahu 360°, dobíjení kamery GoPro ze stabilizátoru a přenos videa do náhledového monitoru. Feiyu Tech G4S to je špičkový zážitek při používání a záruka dech beroucích scén.

Feiyu Tech G4 QD

Ještě lepší klasika

Tříosý stabilizátor s možností připevnění kamer značek GoPro, Xiaomi, AEE, LAMAX, ISAW apod. Rychloupínací držák pro jednoduché upevnění kamery.

Feiyu Tech G4 GS

Myslíme na všechny

Feiyu G4 GS obsahuje zcela nový systém uchycení kamery a přepracovaný systém pro identifikaci správného těžiště kamery. Tato zásadní vylepšení z něho dělají ideálního společníka akčních kamer SONY.

Všechny naše modely Feiyu Tech nesou pečeť pravosti původu, která dokládá oficiální českou distribuci dostupnou pouze u autorizovaných prodejců.


© elem6 s.r.o. 2019