Stabilizátory pro fotoaparáty

Feiyu Tech MG V2

Neomezená inspirace i pro profesionály

Feiyu Tech MG V2 je tříosý ruční stabilizátor určený pro kompaktní fotoaparáty s vyměnitelnými objektivy (bezzrcadlovky). Vedle velmi odlehčeného designu a lehkosti nabízí neuvěřitelnou kapacitu a širokou škálu režimů a možností inspirující tvůrce videa. Navržen být víceúčelovým společníkem, přímo jako stvořeným pro profesionální tvorbu.

Feiyu Tech MG Lite

Malý a přenosný

Feiyu Tech MG Lite je malý a přenosný tříosý stabilizátor určený především pro kompaktní fotoaparáty s vyměnitelnými objektivy. Ucelený a čistý design v kombinaci s pokročilými funkcemi, které jej činí jednoduchý na ovládání a užitečný v mnoha případech. Neomezené náklony a otáčení v celém spektru 360° přináší zcela nový úhel pohledu natáčení videa.

Feiyu Tech Alpha 1000

Stát se mistrem je se správným vybavením snadné

Stabilizátor pro kamery a malé fotoaparáty, kterému jen tak nedojde šťáva. Zatížení do 1kg zvládne bez problémů.

Feiyu Tech Alpha 1000 Dual Handle Kit

Stát se mistrem je se správným vybavením snadné

Stabilizátor v setu s přídavnými rameny pro kamery a malé fotoaparáty, kterému jen tak nedojde šťáva. Zatížení do 1kg zvládne bez problémů.

Feiyu Tech Alpha 2000

Stát se mistrem je se správným vybavením snadné

Stabilizátor pro filmové DSLR, kterému jen tak nedojde šťáva. Zatížení až 2kg zvládne bez problémů a díky 9 závitům ho můžet vybavit libovolným příslušenstvím.

Feiyu Tech Alpha 2000 Dual Handle Kit

Stát se mistrem je se správným vybavením snadné

Stabilizátor s přídavnými madly pro filmové DSLR, kterému jen tak nedojde šťáva. Zatížení až 2kg zvládne bez problémů a díky 9 závitům ho můžet vybavit libovolným příslušenstvím.

Všechny naše modely Feiyu Tech nesou pečeť pravosti původu, která dokládá oficiální českou distribuci dostupnou pouze u autorizovaných prodejců.


© elem6 s.r.o. 2019