Feiyu Tech MG Lite

Malý a přenosný

Feiyu Tech MG Lite je malý a přenosný tříosý stabilizátor určený především pro kompaktní fotoaparáty s vyměnitelnými objektivy. Ucelený a čistý design v kombinaci s pokročilými funkcemi, které jej činí jednoduchý na ovládání a užitečný v mnoha případech. Neomezené náklony a otáčení v celém spektru 360° přináší zcela nový úhel pohledu natáčení videa.

MG Lite

Novátorský přístup

Pouhým nastavením ramen a nastavitelného adaptéru na jednu nebo druhou stranu lze vyvážit osazený fotoaparát nebo kameru do rovnovážného stavu bez pomoci dalších nástrojů. Žádné další protizávaží, žádná zbytečná váha navíc.

MG Lite

Přizpůsobí se vám

Feiyu Tech MG Lite disponuje vylepšenou konstrukcí, která vyhovuje většině modelů kompaktních kamer a fotoaparátů nabízených na trhu s váhou do 1,63kg. Díky použitým motorům s větším točivým momentem lze do stabilizátoru osadit i větší DLSR přístroje s objektivy s krátkou ohniskovou vzdáleností.  U menších přístrojů s teleobjektivy lze objektiv zajistit podpůrným šroubem.

MG Lite

Jeden joystick, zaručený úspěch

Využitím posuvného čtyřsměrného joysticku a plynulého otáčení motorů s rychlou zpětnou vazbou je dosaženo souvislého pohybu kamery. Neomezeným pohybem ve všech osách tak nejste limitováni a vše čeká na ty nejlepší záběry.

MG Lite

Pohodlnost až na prvním místě

Ergonomie zpracovaná do detailů dala vzniknout minimalistickému pogumovanému držadlu, kdy stabilizátor neprokluzuje i při dynamickém pohybu. Díky místu v držadle, zde našla prostor větší baterie pro delší výdrž.

MG Lite

Všestranný

Na spodní straně umístěný 1/4″ stativový závit činí stabilizátor Feiyu Tech MG Lite kompatibilní s různorodým příslušenstvím.

MG Lite

Pouzdro na cesty

Stabilizátor je dodáván spolu s malým přenosným pouzdrem,  ve kterém bude čekat na správnou příležitost i na těch nejdelších cestách.

MG Lite
MG Lite

Oficiální česká distribuce

Naše produkty Feiyu Tech pochází z oficiální české distribuce, kterou dokládá unikátní pečeť pravosti původu. Stabilizátory opatřené tímto symbolem jsou k zakoupení pouze u autorizovaných prodejců, u kterých je garantován kvalitní a rychlý zákaznický servis.

official distribution

Parametry Feiyu Tech MG Lite

Kompatibilní přístroje Sony NEX-5N/NEX-7 a další ze série N, SONY A7RII / ILCE-7R / ILCE- 5100, Panasonic LUMIX GH4, Canon 5D Mark III (se standardními objektivy), a další přístroje podobných rozměrů vč. objektivů, baterií a dalšího příslušenství s celkovou váhou pod 1630g.
Přípustná váha kamery 350g-1630g
Dálkové ovládání Ano
Bluetooth Ano
Voděodolnost Ne
Rozsah úhlu naklopení 360°
Rozsah úhlu náklonu 360°
Rozsah úhlu otočení 360°
Rychlost změny úhlu naklopení (nahoru/dolů) 2°/s ~ 75°/s
Rychlost změny úhlu otáčení (otáčení do stran) 3°/s ~ 150°/s
Baterie Li-Ion (typ: 18650)
Počet: 2ks
Výdrž baterie až 6 hodin
Váha 887g (bez baterií, fotoaparátu, příslušenství apod.)
Rozměry 430x190x70mm

Všechny naše modely Feiyu Tech nesou pečeť pravosti původu, která dokládá oficiální českou distribuci dostupnou pouze u autorizovaných prodejců.


© elem6 s.r.o. 2019