Feiyu Tech MG V2

Neomezená inspirace i pro profesionály

Feiyu Tech MG V2 je tříosý ruční stabilizátor určený pro kompaktní fotoaparáty s vyměnitelnými objektivy (bezzrcadlovky). Vedle velmi odlehčeného designu a lehkosti nabízí neuvěřitelnou kapacitu a širokou škálu režimů a možností inspirující tvůrce videa. Navržen být víceúčelovým společníkem, přímo jako stvořeným pro profesionální tvorbu.

MG V2

MB V2 Features

MB V2

Tři neomezené osy

Neomezené motory o záběru 360° v každé ose a posuvná ramena pro vyvážení fotoaparátu umožňují ničím neomezené natáčení snímků. Výjimečná konstrukce tak dává prostor pro realizaci vašich nápadů a vizí.

MG V2

Vrozená jednoduchost

Stabilizátor MGV2 je z hlediska designu typický svou jednoduchostí, jež patří k poznávacím znakům výrobků Feiyu Tech. Disponuje propracovanými prvky a strukturou. Je ergonomický a zajišťuje rovnováhu mezi funkčností a uživatelským komfortem. Je nejen pohledný, ale i maximálně pohodlný.

MG V2

Různé uplatnění pro dosažení neomezené představivosti

Inovativní podoba spojování držáků umožňuje uživateli stabilizátoru MG V2 pohodlné přecházení mezi jednoručním, obouručním nebo převráceným držením.  Nezáleží na prostoru ani rychlosti, stabilizátor MG V2 vám za všech okolností umožní realizovat plány podle vašich představ.

MG V2

Čtyři různé varianty pracovních poloh.

Pokrokové ovládání

Jednoduché rozhraní s joystickem a Přepínačem režimů na precizní rukojeti je vším, co vás dělí od toho stát se mistrem. Joystick umožňuje ruční úpravu náklonu kamery a jedním tlačítkem Přepínače režimů můžete měnit režimy stabilizátoru podle potřeby nebo jej vypínat/zapínat. Intuitivní rozhraní zcela eliminuje nutnost neustálého hledání toho správného tlačítka. Stačí se jen soustředit na zachycení jedinečnosti okamžiku.

MG V2

Rychlé sestavení

Patentovaná rychloupínací deska umožňuje rychlé uchycení, nastavení a vyvážení kamery pomocí nastavitelného držáku a zajišťovacího šroubu. Okamžitě po zapnutí stabilizátoru dojde k automatickému vyrovnání, čímž odpadá namáhavé nastavování.

MG V2

Kvalitní materiály a výroba

Pro dlouhotrvající výdrž stabilizátoru byla pro tento účel vybrána kvalitní slitina hliníku, umožňující přesné CNC opracování při zachování odolnosti a pevnosti materiálu.

MG V2

Široká kompatibilita se stává širší s každým dnem

Stabilizátor Feiyu Tech MG V2 poskytuje podporu celé řadě kamer do celkové váhy 1,63kg s objektivem. Je vhodný zejména pro přístroje SONY NEX-5N / NEX-7 a podobné modely z řady N, SONY 7RII / ILCE-7R / ILCE-5100, Panasonic LUMIX GH4, Canon 5D Mark III (se standardním objektivem), a další přístroje obdobných rozměrů a váhy.

MG V2

Oficiální česká distribuce

Naše produkty Feiyu Tech pochází z oficiální české distribuce, kterou dokládá unikátní pečeť pravosti původu. Stabilizátory opatřené tímto symbolem jsou k zakoupení pouze u autorizovaných prodejců, u kterých je garantován kvalitní a rychlý zákaznický servis.

official distribution

Parametry Feiyu Tech MG V2

Kompatibilní přístroje Sony NEX-5N/NEX-7 a ostatní modely série N, SONY A7RII / ILCE-7R / ILCE-5100, Panasonic LUMIX GH4, Canon 5D Mark III (standardní objektivy), a další přístroje s podobnými rozměry vč. objektivů, baterií a dalšího příslušenství, s celkovou váhou pod 1630g.
Přípustná váha kamery 340g-1630g
Rozměry 360x190x75mm

Rozměry přenosného pouzdra 390x300x120mm
Možnost dálkového ovládání Ano
Bluetooth Ano
Voděodolnost Ne
Rozsah úhlu naklopení 360°
Rozsah úhlu náklonu 360°
Rozsah úhlu otočení 360°
Rychlost změny úhlu naklopení (nahoru/dolů) 2°/s ~ 75°/s
Rychlost změny úhlu otáčení (otáčení do stran) 3°/s ~ 150°/s
Baterie Li-Ion (typ: 18650)
Počet: 2ks
Výdrž baterie 6 hodin
Váha 887g (bez baterií, fotoaparátu, příslušenství apod.)

Všechny naše modely Feiyu Tech nesou pečeť pravosti původu, která dokládá oficiální českou distribuci dostupnou pouze u autorizovaných prodejců.


© elem6 s.r.o. 2019