Stabilizátory pro Smartphone

Feiyu Tech SPG

Natáčejte jako utržení ze řetězu

Navrhli jsme tříosý stabilizátor přesně na míru nejpoužívanějším kamerám na světě – vašim telefonům. Inspirovali jsme se u našich dalších produktů a zakomponovali prvky, které hrají nejdůležitější roli při dlouhodobém používání. Uvědomujeme si, že se uživatelé nechtějí zdržovat sestavováním a dlouhým nastavením. Když k tomu připojíte intuitivní ovládání, propracovanou aplikaci pro telefony a dlouhotrvající výdrž na baterii, není důvod nepřibalit si model SPG sebou na vaše další dobrodružství.

Feiyu Tech SPG Live

Nové možnosti streamování

Feiyu Tech SPG Live lze přepnout do vertikálního módu pouhým nakloněním na jednu stranu. Otevírá tak nové příležitosti pro streamování v režimu SVM (Smart Vertical Mode). Spusťte vaší oblíbenou streamovací aplikaci, nakloňte stabilizátor do strany a zůstaňte v této pozici. Telefon se převrátí na výšku a nyní budete mít v živém vysílání na sociálních sítích pozornost jen vy.
Stabilizátor pro chytré telefony s nastavitelnou selfie tyčí. Zůstanete v úžasu, ať jste nadšenec nebo profesionál. Stabilizátor nikdy nebyl užitečnější.

Feiyu Tech Vimble C White

Nejstabilnější obraz pro váš smartphone

Výkonný stabilizátor pro smartphony s ergonomickým držadlem a širokou kompatibilitou pro ty nejlep;ší výsledky při natáčení videa.

Feiyu Tech Vimble C Black

Nejstabilnější obraz pro váš smartphone

Výkonný stabilizátor pro smartphony s ergonomickým držadlem a širokou kompatibilitou pro ty nejlep;ší výsledky při natáčení videa.

Všechny naše modely Feiyu Tech nesou pečeť pravosti původu, která dokládá oficiální českou distribuci dostupnou pouze u autorizovaných prodejců.


© elem6 s.r.o. 2019