Feiyu Tech SPG Live

Nové možnosti streamování

Feiyu Tech SPG Live lze přepnout do vertikálního módu pouhým nakloněním na jednu stranu. Otevírá tak nové příležitosti pro streamování v režimu SVM (Smart Vertical Mode). Spusťte vaší oblíbenou streamovací aplikaci, nakloňte stabilizátor do strany a zůstaňte v této pozici. Telefon se převrátí na výšku a nyní budete mít v živém vysílání na sociálních sítích pozornost jen vy.

Na bázi inteligentního inertního měření (měření prostorové orientace), můžete s SPG Live libovolně přepínat mezi horizontálním a vertikálním módem. Vaše kreativita již není omezována displejem na šířku.

SPG Live

Jedním dotykem zapnete, jednou rukou ovládáte

Feiyu Tech SPG Live umožňuje propojení se smartphonem přes Bluetooth bez nutnosti dalšího softwaru.  Jakmile jste připojeni, stačí stisknout spoušť na madle a telefon už obstará zbytek.  Stačí zaostřit a točit.

Feiyu SPG

Chytrá aplikace, ještě chytřejší stabilizátor

Aplikace v telefonu při spojení se stabilizátorem umožňuje aktualizaci firmwaru, kalibraci a individuální nastavení parametrů podle vašich preferencí.

SPG Live

Skladný pro každodenní nošení

Navrhli jsme co nejkompaktnější konstrukci pro snadné přenášení.  Jak jinak by vás bavilo stabilizátor používat, pokud byste si ho nemohli zabalit pokaždé sebou?  Feiyu Tech SPG Live lze snadno přibalit sebou do tašky nebo batohu, aby byl vždy po ruce.

SPG Live

Kompatibilita se vším všudy

Neexistuje dokonalá platforma telefonů, ale stabilizátor SPG Live je dokonale kompatibilní jak s telefony Apple, tak i Samsung, Xiaomi, HTC, SONY a dalšími. Díky nastavitelnému úchytu můžete vložit telefony se šířkou od 50 do 80mm.

Nač tedy váhat s výběrem?

SPG Live

Nastavte si vše, jak potřebujete

Nový držák umožňuje upravit pozici telefonu pro dosažení ideální rovnováhy. Detailní vyvážení znamená preciznější stabilizaci záznamu.

SPG Live

Radost v ruce

Elegantní pískované tělo stabilizátoru zabraňuje odlupování barvy z povrchu a není náchylné na drobné škrábance. Stabilizátor Vám díky kvalitním materiálům zůstane nejen dlouho funkční, ale i ve stavu v jakém jste ho rozbalili. Feiyu Tech SPG Live se pyšní minimalistickým designem s neklouzavou rukojetí, která jej činí pohodlným a příjemným při držení.

SPG Live

Ovládání jako rodinný znak

Téměř ikonický joystick je zpět pro svůj výjimečný komfort a přesnost ovládání stabilizátoru. Přístup k různým funkcím jako je výběr režimu, zapnutí a vypnutí nebo Bluetooth spoušť fotoaparátu zajišťují dvě tlačítka na ovládacím panelu. Na co spousty tlačítek, když vše zvládnete pohodlně se dvěma?

SPG Live

Delší výdrž s větší baterií

Feiyu Tech SPG Live využívá vysoce výkonné Li-ionové baterie.  Spolu s novou více úspornou elektronikou umožňuje stabilizátor ve venkovním prostředí výdrž až 8 hodin.  A pokud by to bylo málo, nechali jsme baterie záměrně snadno vyměnitelné.

SPG Live

Otáčení povoleno

Motory stabilizátoru umožnují neomezené horizontální otáčení v celém rozsahu 360°. A díky použití ovládacího softwaru, lze i s velkými telefony plynule přecházet mezi pracovními režimy bez přenosu dodatečných vibrací do videa.

SPG Live

Neotřesitelná dokonalost

Použití nejnovějších vysoce přesných motorů ve spojení s neustále se vyvíjejícím softwarem přináší SPG Live nadstandardní kvalitu v odolnosti proti otřesům.

SPG Live

Oficiální česká distribuce

Naše produkty Feiyu Tech pochází z oficiální české distribuce, kterou dokládá unikátní pečeť pravosti původu. Stabilizátory opatřené tímto symbolem jsou k zakoupení pouze u autorizovaných prodejců, u kterých je garantován kvalitní a rychlý zákaznický servis.

SPG Live

Parametry Feiyu Tech SPG Live

Vhodné přístroje iPhone / HUAWEI P9 / HUAWEI P9 Plus / Mi 5 / MEIZU MX6 / SAMSUNG NOTE 5 / S7 a další telefony obdobných rozměrů
Voděodolnost Ne
Bluetooth Ano (Aplikace Feiyu On)
Rozsah úhlu naklopení 320°
Rozsah úhlu naklonění 320°
Rozsah úhlu otočení 360°
Rychlost změny úhlu naklopení (nahoru/dolů) 2°/s ~ 75°/s
Rychlost změny úhlu otáčení (otáčení do stran) 3°/s ~ 150°/s
Baterie Li-Ion (typ: 22650)
Počet: 1ks
Výdrž baterie 8 hodin
Váha 271g (bez baterií, protizávaží a smartphone)
Rozměry 305x110x35mm

Všechny naše modely Feiyu Tech nesou pečeť pravosti původu, která dokládá oficiální českou distribuci dostupnou pouze u autorizovaných prodejců.


© elem6 s.r.o. 2019